ДОСТАВКА

ПРОКРУТІТЬ ВНИЗ

НАШИМИ КУР'ЄРАМИ

Адресна доставка по м. Краматорськ 150 грн, по області та Україні 7 грн / км. Доставка оплачується в обидві сторони і проводиться до під’їзду. Підйом в квартиру або занос у будинок, узгоджується при оформленні товару з продавцями консультантами.

ТРАНСПОРТНИМИ КОМПАНІЯМИ

Завдяки яким ми маємо можливість доставити товар в будь-яке місто, що знаходиться на підконтрольній Україні території. Вартість доставки оплачується згідно з тарифами обраної компанії.

Ви можете обрати зручний спосіб доставки:

– замовлення може бути доставлене на вказану адресу,

– в пункт видачі перевізника.

При оформленні замовлення уважно вказуйте і перевіряйте адресу доставки і ваші контактні дані. Якщо доставка адресна, то кур’єр зв’яжеться з вами для уточнення часу, коли вам зручно прийняти товар. Доставка здійснюється протягом 3-7 робочих днів в обласні центри України і 5-10 робочих днів у віддалені населені пункти України.

Пам’ятайте! Доставку здійснює компанія перевізник, в зв’язку з цим доставка здійснюється до вашого під’їзду. Перевізник надає послугу підйому товару на поверх за додаткову оплату.

ВАЖЛИВО !!!

Ваші дії в момент отримання товару: Перед тим, як відпускати кур’єра, обов’язково перевірте цілісність упаковки! Якщо упаковка пошкоджена, переконайтеся, що товар цілий!

Тільки після того, як ви переконаєтеся, що з товаром все в порядку і він цілий, ставте свій підпис в накладній кур’єра.

ПАМ’ЯТАЙТЕ – ви ставите підпис на накладній, що ви прийняли товар в цілості й схоронності. Після того як ви прийняли товар, ми виконуємо свої гарантійні зобов’язання, вони стосуються якості товару і його деталей. Ми не міняємо товар, якщо пошкодження були під час його транспортування. Просимо вас врахувати це і зрозуміти.

Зверніть увагу – товар транспортується в розібраному вигляді, в заводській упаковці, складання виробів у вартість товару не входить.

Самовивіз з наших магазинів

Попередньо уточнивши наявність товару у менеджера, вам необхідно під’їхати в один з наших магазинів і оплатити товар в касі. Тут же ви зможете отримати оплачений товар.

Приходьте

м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 10

ТЕЛЕФОНУЙТЕ

+38 (099) 49 12345

+38 (067) 69 43 190

ПИШІТЬ

bud@inter.krm.net.ua