ІСТОРІЯ НАШОГО УСПІХУ

Гіпермаркет “ІНТЕР” сьогодні є найбільш популярним будівельним і меблевим магазином у Краматорську.

ПРОКРУТІТЬ ВНИЗ

Гіпермаркет «ІНТЕР» почав свою діяльність в 1998 р. з торгівлі меблями і до сьогодні розвиває та вдосконалює цей напрямок.


Меблі займають 2500 м кв. і включають в себе великий асортимент м’яких і корпусних меблів, ліжок і матраців, кухонь і офісних меблів, столів і стільців для віталень та офісів.

Ще 2500 м  кв. займає будівельний магазин «ІНТЕР – БУД». Наші покупці знайдуть для себе всі будівельні матеріали для зовнішніх та внутрішніх робіт, лакофарбову продукцію, освітлення, сантехніку і плитку, а також двері вхідні та міжкімнатні, лінолеум, ламінат і багато іншого для будівництва та декору.

Асортимент магазину «ІНТЕР» і «ІНТЕР – БУД» дуже широкий, і, на жаль, у нас немає можливості розмістити його весь на прилавку, тому ми узгодимо з вами придбання товарів під замовлення.

У «ІНТЕР» приходять за покупкою і залишаються нашими постійними покупцями.

Цього нам вдалося досягти завдяки максимально широкому асортименту, розумній ціновій політиці і відмінному сервісу. Ми завжди зможемо доставити ваші покупки за адресою, виконати складання меблів і надати інші послуги згідно нашого прейскуранта.

Наші принципи роботи

  • Увага до якості. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками.
  • Увага до клієнта. Ми допоможемо вам втілити ідеї дизайну, запропонувавши цікаве рішення.
  • Гнучкі умови. Ми прагнемо зробити процес вибору і покупки максимально зручними для вас.

НАШІ НАГОРОДИ

Приходьте

м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 10

ТЕЛЕФОНУЙТЕ

+38 (099) 49 12345

+38 (067) 69 43 190

ПИШІТЬ

bud@inter.krm.net.ua